На доплату медикам надійшло 3,2 млн грн

Сьогодні Львівщина отримала з державного бюджету 3,2 млн грн на доплати до заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування, які не фінансуються через Національну службу здоров’я України.

Лікарі зазначених закладів отримають у жовтні доплати до заробітної плати у розмірі 70% посадового окладу, медичні сестри та молодші медичні сестри по 50% та 25% мінімальної зарплати відповідно. Це вже другий транш, який отримала область на доплати медикам.

Загалом за вересень-жовтень поточного року з державного бюджету на цю мету надійшло 6,7 млн гривень.