На додаткову сесію ЗНО можуть зареєструватися ті, кому перешкодив карантин

Міністерство освіти і науки України розширило перелік категорій осіб, які можуть зареєструватися під час додаткового періоду реєстрації для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

«Учора почалась реєстрація на участь у додатковій сесії для тих людей, які перебували в АТО, на непідконтрольних територіях тих, хто перебуває у системі пенітенціарної служби. Окрім того, згідно з цим наказом, під час додаткового періоду можуть зареєструватися особи, які проживають на території, на якій встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану і не зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання під час основного періоду реєстрації. Зараз усі ці люди можуть зареєструватися на участь у ЗНО на додаткову сесії», – наголосила Лариса Середяк.

За словами керівника Центру, для цього треба на сайті українського центру оцінювання якості освіти заповнити реєстраційну картку, видрукувати її та із двома фотографіями, копією паспорта і атестату надіслати до Львівського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочалась 25 травня та триватиме до 9 червня.

Відтак, у 2020 році під час додаткового періоду реєстрації для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися всі, хто не зміг зареєструватися протягом 3 лютого – 24 березня.