Молодь Львівщини запрошують до участі у навчальному курсі «Як перейти в онлайн?»

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр спільно з Memories events school за підтримки Британської ради в Україні запрошують молодь Львівщини взяти участь у навчальному онлайн-курсі «Як перейти в онлайн?»

Проєктом передбачено 10 інформаційно-практичних занять, з яких  75% – це практика.

Курс допоможе молоді навчитися створювати власні онлайн події та працювати онлайн. Організатори розповідають, ці вміння сьогодні дуже актуальні.

«Наш інформаційно-практичний курс налаштований на допомогу учасникам у створенні власних проектів та подій, де попри лекції, буде також оперативна перевірка домашніх завдань та консультацій із менторами-експертами. Для закріплення отриманої інформації буде відбуватись симуляційна гра, а також після активності учасників під час навчання, можна взяти участь у конкурсі «Найкращих онлайн-подій» та отримати нагороду»,-  зазначила співорганізатор Вікторія Максимів.

Теми навчальної програми:

– Знайомство. Різновиди онлайн-подій.

– Місія неможлива, або як організувати онлайн-подію самотужки.

– Сценарний план та режисура події.

– Платформи та сервіси для онлайн-подій.

– Як не залишатися у тіні, або як сформувати правильно візуалізацію.

– Коли‌ ‌і‌ ‌як‌ ‌проводити‌ ‌вашу‌ ‌онлайн-подію:‌ ‌аналіз‌ ‌ринку,‌ ‌написання‌ ‌маркетингового‌ ‌т‌а‌ ‌контент‌ ‌плану‌.

– Механізм‌ ‌роботи‌ ‌із‌ ‌соціальними‌ ‌мережами:‌ ‌Facebook,‌ ‌Instagram,‌ ‌ Telegram‌, TikTok.

– Оцінка роботи на онлайн-події.

– Емоційне вигорання, як знайти свою іскру.

На лекційно-практичний курс організатори запрошують: учнів старших класів, студентів вищих навчальних закладів, волонтерів громадських організацій, працівників та волонтерів молодіжних центрів, працівників органів місцевого самоврядування.

Перевага при відборі надається представникам ОТГ Львівщини.

Проект включатиме 10 занять, 2 та 3 рази в тиждень (вівторок, четвер, субота). Дати проведення навчань: 16 лютого, 18 лютого, 23 лютого, 25 лютого, 27 лютого, 2 березня, 4 березня, 9 березня, 11 березня, 13 березня.

Після успішного проходження навчання, кожен учасник школи отримає диплом, за умови відвідування 75% занять, виконуючи всі домашні завдання та захистивши дипломну роботу. ⠀

Зазначимо, що навчання безкоштовне та містить конкурсний відбір за результатами заповненої анкети на участь за посиланням.

Заявки приймають до 10 лютого 2021 року (23:50 год). Результати відбору повідомлять 12 лютого на електронну адресу.