Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Модернізація системи пенсійного забезпечення приведе до збільшення пенсій – Глава держави

29167

.Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності проведення пенсійної реформи. Це дозволить істотно збільшити розмір пенсій, впевнений Глава держави.

«Те, що ми обіцяли, що ми будемо поступово збільшувати пенсії, – ми це робили і робимо з перших днів, як тільки прийшли до влади», – сказав Віктор Янукович під час спілкування з представниками ЗМІ у Світлодарську Донецької області.

За словами Глави держави, за останні три роки пенсії збільшено на 42%, однак цього недостатньо. «Напевно, це мало, хотілося б набагато більше», – сказав Віктор Янукович.

Президент нагадав, що зараз в Україні діє солідарна пенсійна система, яка базується на відрахуваннях кожного працюючого до Пенсійного фонду. А в Україні, зазначив він, сьогодні близько 16,5 мільйонів працюючих і близько 14,5 мільйонів пенсіонерів. «Тому модернізувати пенсійну систему, робити реформу пенсійного забезпечення нам потрібно обов’язково», – підкреслив Глава держави.

На його думку, цю роботу слід проводити прозоро з обов’язковим інформуванням населення. «Це досвід, який мають високорозвинені країни. Для цього потрібен час», – сказав він.

 
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485