Модернізація системи пенсійного забезпечення приведе до збільшення пенсій – Глава держави

29167

.Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності проведення пенсійної реформи. Це дозволить істотно збільшити розмір пенсій, впевнений Глава держави.

«Те, що ми обіцяли, що ми будемо поступово збільшувати пенсії, – ми це робили і робимо з перших днів, як тільки прийшли до влади», – сказав Віктор Янукович під час спілкування з представниками ЗМІ у Світлодарську Донецької області.

За словами Глави держави, за останні три роки пенсії збільшено на 42%, однак цього недостатньо. «Напевно, це мало, хотілося б набагато більше», – сказав Віктор Янукович.

Президент нагадав, що зараз в Україні діє солідарна пенсійна система, яка базується на відрахуваннях кожного працюючого до Пенсійного фонду. А в Україні, зазначив він, сьогодні близько 16,5 мільйонів працюючих і близько 14,5 мільйонів пенсіонерів. «Тому модернізувати пенсійну систему, робити реформу пенсійного забезпечення нам потрібно обов’язково», – підкреслив Глава держави.

На його думку, цю роботу слід проводити прозоро з обов’язковим інформуванням населення. «Це досвід, який мають високорозвинені країни. Для цього потрібен час», – сказав він.