Мобільні бригади протестували на COVID-19 вже 3019 осіб

В області мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.

Відтак, упродовж 6 квітня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини.

Тестуванням вдалось охопити 624 осіб. Відмовились від проходження тестування 0 особа.

Зазначимо, за станом здоров’я осіб, які відмовляються проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складають відповідний протокол.

Результати 624 осіб є негативними. 0 – позитивними.

У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними – аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.

Експрес- тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус.

Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.