Мобільні бригади протестували на COVID-19 майже 2400 осіб

На Львівщині за увесь час мобільні бригади протестували на COVID-19 2395 осіб.

В області мобільні бригади, у складі сімейного лікаря та медичної сестри, продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону.

Відтак, упродовж 5 квітня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини, крім Бродівського, Дрогобицького, Городоцького, Кам’янко-Буського, Турківського, Сокальського і Пустомитівського районів.

Тестуванням вдалось охопити 416 осіб. Відмовились від проходження тестування 1 особа.

Зазначимо, за станом здоров’я осіб, які відмовляються проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складають відповідний протокол.

Результати 416 осіб є негативними.

У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними – аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.

Експрес- тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.