Місцевим бюджетам надали субвенцію на капітальний ремонт 19 об’єктів соціального призначення

Цього тижня продовжено фінансування з обласного бюджету Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.

Зокрема, всього спрямовано на цю мету 8,3 млн грн, з них для оплати робіт з реконструкції мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту КЗ ЛОР “Львівське училище фізичної культури” – 1,3 млн грн, приміщень першого поверху КНП ЛОР “Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр” – 1,4 млн грн, складу, фасадів адміністративно-лабораторного корпусу, прохідної, теплогенераторної, навісів та благоустрій території ДП “Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр” – 1,0 млн грн.

Позатим, на відділення відновного лікування КЗ ЛОР “Львівська обласна лікарня відновного лікування” в смт. Дубляни Самбірського району скерували 0,7 млн грн,  Львівського обласного клінічного перинатального центру – 0,1 млн грн, спортивних майданчиків  КЗ ЛОР “Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Г.Крут” – 1,3 млн грн та капітального ремонту приміщень Львівської обласної клінічної лікарні –  0,7 млн грн, приміщень ВКНЗ ЛОР “Львівська медична академія ім.Андрея Крупинського”– 0,3 млн грн, влаштування спортивного покриття бігових доріжок і секторів та благоустрій прилеглої території Львівського державного університету фізичної культури – 1,5 млн грн.

Окрім того, надали субвенцію іншим місцевим бюджетам області на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт 19 об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення – 11,1 млн гривень.