Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Місцеві вибори 25 жовтня відбудуться з дотриманням протиепідемічних заходів

У неділю, 25 жовтня, в Україні та на Львівщині зокрема відбудуться місцеві вибори. Через пандемію коронавірусної інфекції цього року процес відбудеться з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних засобів.

Як повідомила у межах брифінгу начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, членами дільничних виборчих комісій здійснюється підготовка приміщень виборчих дільниць. Вона ще триватиме сьогодні та завтра. 

“На цей час роздаються засоби індивідуального захисту для виборчих комісій, зокрема маски та дезінфектори. Сподіваємось, що наші виборці відповідально поставляться до ситуації, яка склалась із захворюваністю на ковід, та дотримуватимуться усіх рекомендацій”, – додала Зоряна Павлів. 

Нагадаємо, що на вході до виборчої дільниці потоки виборців на вхід та вихід мають бути розділеними, а виборців запитуватимуть про наявність симптомів ГРВІ та здійснюватимуть температурний скринінг. 

На вході до дільниць передбачать антисептики та місця для утилізації засобів індивідуального захисту.  Виборцям необхідно обробити руки деззасобом перед входом до приміщення. 

У приміщенні виборчої дільниці рекомендовано перебування не більше трьох виборців на один стіл для видачі бюлетенів. Виборцям не рекомендують приходити до дільниць із дітьми. 

Звертаємо увагу на те, що з собою на виборчу дільницю необхідно взяти власну ручку, адже цього разу їх наявність не є передбаченою. 

“Цієї неділі нас очікують вибори, тож вкотре закликаю кожного не забувати про гігієну, маску та дотримання дистанції. Також варто приносити з собою на дільницю власну ручку. Це просто правила, але вони можуть врятувати життя”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. 

Між усіма учасниками виборчого процесу передбачається обов’язкова дистанція  – 1 метр. Якщо забезпечити таку відстань між членами виборчої комісії неможливо, між ними повинні бути фізичні бар’єри, наприклад, прозорі екрани.

Члени виборчої комісії можуть попросити виборця тимчасово зняти захисну маску для ідентифікації особи.

Обов’язковою є регулярна дезінфекція: дверних ручок, поручнів, меблів та зовнішньої частини урни – кожні 2 години; вологе прибирання приміщення – не рідше ніж один раз на 4 години, кабінки для виборців з ознаками ГРВІ – одразу після кожного відвідування. 

Згідно з правилами голосування під час епідемії COVID-19, які підготував Кабмін, на дільницях заборонено використовувати тканини на столах та меблі, які неможливо продезінфікувати. У разі виявлення ковіду у когось із членів виборчої комісії дільниця не припиняє роботу. Хворого і тих осіб, які з ним контактували без засобів індивідуального захисту, скерують на самоізоляцію або ж лікування.

Христина Дмитрик

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485