Міністр аграрної політики та продовольства України привітав аграріїв області із намолотом мільйону тонн зерна нового урожаю

mpr

.16 жовтня, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк надіслав вітання працівникам агропромислового комплексу Львівської області з трудовою перемогою – намолотом мільйону тонн зерна нового урожаю.

«Цей результат досягнуто завдяки сумлінній праці трудівників ланів, які наполегливо працюють на благо країни та примножують славу українського короваю», – йдеться у вітанні Міністра.

Микола Присяжнюк побажав хліборобам області гарних врожаїв, міцного здоров’я, добра, щастя, затишку та злагоди в кожній оселі.