Мешканців області запрошують на «гарбузові вихідні» у Ведмежому притулку «Домажир»

Цієї суботи та неділі, 24 та 25 жовтня, у ведмежому притулку «Домажир» відбудеться святкування Дня гарбуза.

У ведмежому притулку підготували цікаві локації для всіх відвідувачів та прикрасили гарбузами фотозону для охочих зробити світлини.

Для дітей проведуть майстер-клас з розпису гарбузів та приготування десерту для ведмедів.

Кількість місць обмежена, деталі за телефоном +380 67 820 6403.

Також впродовж цих вихідних діятиме акція «Привези гарбуз та отримай знижку на гарбузове меню у кафе».