Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Мешканців області запрошують долучитись до Всесвітнього Дня прибирання

Традиційно у треті вихідні вересня мільйони волонтерів по всьому світу долучаються до глобального прибирання планети, щоб своїми діями не лише зменшити кількість сміття, але й показати приклад іншим.

Департамент екології Львівської облдержадміністрації запрошує усіх долучитися до ініціативи Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» щодо проведення на території області Всесвітнього Дня прибирання та ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України «Велике прибирання» берегів річок.

19 вересня представники влади разом із активістами у різних куточках країни вийдуть на екологічні толоки.

До акцій на Львівщині долучиться заступник Мінстра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець.

Долучитися до акції може кожен, й не обов’язково у визначених місцях. Достатньо організувати «сімейні толоки»: 19 вересня всією сім’єю прийдіть на улюблене місце відпочинку на природі та зробіть його чистим.

Робіть фото «до та після», знімайте відео, та діліться своїми здобутками у соцмережах зазначивши хештеги #worldcleanupday  #всесвітнійденьприбирання та #ЯприбравТвояЧерга і ставайте частиною екологічносвідомої спільноти.

В умовах адаптивного карантину пам’ятаймо про дотримання усіх карантинних норм, правил техніки безпеки, соціальної дистанції та наявності засобів захисту (маски, рукавички).

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485