Мешканців Львівщини просять утримуватися від відвідин масових заходів на час карантину

З 12 березня по 3 квітня на території Львівщини встановили карантин. Таке рішення було прийнято під час позачергового засідання обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019.

Львівська обласна державна адміністрація рекомендує уникати місць масового скупчення людей, зокрема, утриматися від відвідування концертів, конференцій, театрів та кінотеатрів, торгових центрів, музеїв тощо.

Аби убезпечити себе, необхідно дотримуватися простих рекомендацій.

– часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
– при кашлі та чханні прикривайте рот і ніс паперовою серветкою, яку після слід негайно викинути і помити руки;
– уникайте тісного контакту з усіма, у кого кашель, нежить, хворобливий вигляд – лихоманка;
– в людних місцях дотримуйтеся дистанції не менше 1 м один від одного;
– не торкайтеся очей, носа та рота;
– якщо є підвищена температура тіла, кашель і утруднене дихання, слід звернутися до лікаря і повідомити йому історію подорожей;
– не вживайте в їжу сирі або недостатньо термічно оброблені продукти тваринного походження. Не їжте сире м’ясо, яйця, молоко і так далі.
стежте за інформацією про захворювання, заходи профілактики, установах, куди можна звернутися, тільки з офіційних джерел.

Також необхідно якомога частіше провітрювати приміщення: квартиру, офіси тощо.

Якщо є можливість, краще проводити більше часу на свіжому повітрі. Мандрівникам, які хворіють, доцільно відкласти свою поїздку. Особливо це стосується людей похилого віку та з хронічними захворюваннями.

Головне під час будь-якої спалаху захворювання – не панікувати.