Механізм надання державної підтримки аграріям деталізовано та удосконалено

У 2020 році урядом удосконалено та деталізовано механізм надання державної підтримки за напрямами.  Відповідні зміни передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 395 до постанови від 07.02.2018 № 107 щодо Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Відтак, на державна підтримка надаватиметься за напрямами:

– часткове відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів;

– часткове відшкодування вартості тваринницьких об’єктів;

– часткове відшкодування вартості об’єктів із зберігання та переробки зерна.

Крім цього програму доповнено новим напрямом державної підтримки, а саме:

–  дотація за бджолосім’ї;

Державна підтримка у 2020 році спрямовується для розвитку галузі тваринництва, стабілізації поголів’я худоби та поліпшення її генетичного потенціалу, стимулювання збільшення обсягів виробництва продукції тваринництва, а також залучення інвестицій у створення потужностей із зберігання та переробки с/г продукції, зокрема, зерна.

Відзначимо, що протягом останніх років держава зробила активні кроки для спрощення участі агровиробників України у програмах бюджетної фінансової підтримки.

Детальніше із постановою можна ознайомитись на сайті Кабінету Міністрів України за посиланням