Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Медики Жовкви отримали сучасний апарат ШВЛ

Сьогодні, 31 липня, КНП «Жовківська ЦРЛ», у межах спонсорської допомоги отримала новий сучасний апарат штучної вентиляції легень. Під час передачі були присутні: перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк, директор ВП «Добротвірської ТЕС» АТ «ДТЕК Західенерго» Олег Таращук, голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, директор КНП «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців.

Кошти на закупівлю дороговартісного обладнання передав Фонд Ріната Ахметова, який об’єднав зусилля бізнесів та ДТЕК для забезпечення регіонів засобами для боротьби з COVID-19.  Компактність і модульність ШВЛ-ів дозволяють їм працювати практично цілодобово в автономному і в стаціонарному режимах. Окрім цього, вони практично без участі оператора налаштовуються індивідуально під кожного пацієнта та мають функцію серцево-легеневої реанімації.

Голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський подякував Фонду за підтримку. Ця допомога надзвичайно актуальна, бо ситуація з коронавірусом залишається складною. І така техніка допоможе досягти позитивних результатів у лікуванні пацієнтів.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485