Медики Львівщини – серед переможців міжнародних змагань у Польщі

DSC00981

.У м. Вроцлав (Республіка Польща) пройшли XII змагання Польщі з медичного рятівництва. Організатором змагань виступила станція швидкої медичної допомоги Вроцлава, під патронатом Міністерства охорони здоров’я Польщі та Воєводи Дольношльонського.

За сприяння Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, участі у змаганнях взяла бригада Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Як повідомляє департамент охорони здоров’я Львівської ОДА, загалом змагалось 45 команд. Україну представляли команди Львівського обласного центру медицини катастроф та клінічного госпіталю Державної прикордонної служби  України.

Оцінювання виконаних завдань проводились за  стандартами, прийнятими у країнах Європейської спільноти.

Зазначимо, бригада Львівського центру медицини катастроф професійно виконала поставлені завдання. Кубком та відзнакою «Срібна тарілка» львів’ян нагороджували заступник міністра охорони здоров’я Польщі та мер м. Вроцлава.