Медики фіксують позитивну динаміку наповненості стаціонарів

Рівень наповненості ліжкової мережі – 48%. Найбільш завантажені –  лікарня швидкої допомоги, госпіталь у Винниках, Центр легеневого здоров’я та обласна інфекційна лікарня. У районах найбільше пацієнтів у Стрийській та Нововяворівській лікарнях.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

«Впродовж останніх тижнів маємо позитивну тенденцію щодо кількості звернень до стаціонарів і завантаженості ліжок. Однак все-таки дотримуватись обмеження контактів і носити маски – результативні заходи», – зазначив Орест Чемерис.

Розгортання мобільних госпіталів розглядатимуть лише у випадку, коли існуюча ліжкова мережа буде повністю заповнена.

«Це крайні міри. Ми повинні готуватись до гіршого і пропрацювати різні варіанти, адже якщо буде погіршення ситуації, краще бути максимально готовими до розгортання тимчасових госпіталів», – акцентував керівник департаменту.

За його словами, має бути вивчена логістика, енергозабезпечення, маршрути пацієнтів, має бути складені зони та підготовлені ресурси для швидкого розгортання мобільних госпіталів.

Прес-служба ОДА