«Матері-героїні» Жовківщини отримали державні нагороди

Сьогодні, 10 лютого, голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський привітав чотирьох жительок Жовківщини із присвоєнням їм Почесного звання України «Мати-героїня» та вручив нагрудні знаки, посвідчення та квіти. Дане звання  їм було присвоєно згідно Указу Президента України від 15 грудня 2020 року №568/2020 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» .

«У житті немає жодної ролі, яка була б важливішою за роль материнства.  Щиро дякую вам за те, що створили такі великі сім’ї, виховуєте та всебічно розвиваєте своїх дітей. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість»,- зазначив у своєму вітанні очільник району Роман Черніховський.