Максим Козицький звернувся до Уряду з проханням послабити карантинні заходи

Голова Львівської ОДА Максим Козицький під час селекторної наради звернувся до Прем`єр-Міністра України із пропозицією щодо послаблення низки карантинних заходів.

«В умовах пандемії першочерговим є збереження людських життів та захист медичних працівників. Разом із цим розуміємо, що країна загалом та кожна область потребують сьогодні поступового, із дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог, послаблення карантинних заходів»,- зазначив очільник Львівщини.

Зокрема очільник області пропонує зняти обмеження на відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (окрім дитячих майданчиків). Окрім цього, дозволити роботу закладів громадського харчування та кав’ярень із обслуговуванням на виніс, а також роботу готельних закладів.

Відтак, за словами Дениса Шмигаля вже завтра Уряд дозволить роботу продовольчих ринків, а наступної середи буде прийнято рішення про додаткові послаблення карантинних заходів. Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України продовжив дію карантину до 11 травня. Відповідне рішення прийняте на засіданні Уряду 22 квітня.