Максим Козицький зустрівся із представниками львівського бізнесу

Сьогодні, 6 квітня, голова Львівської ОДА Максим Козицький провів онлайн зустріч з представниками соціально відповідального бізнесу, який відгукнувся на заклик і допомагає побороти пандемію коронавірусу.

Серед присутніх на зустрічі були представники компаній «Ензим», «Кормотех», «Softserve», «Авалон», «N-ix», «Львівхолод», «Ids Group», «Міст Експрес», Мікс груп, холдингу емоцій «Фест», «Ріел», «Онур», «Елекс», «Галнафтогаз», «Екодім», ІТ-кластеру, кондитерської фабрики «Світоч», «Барком», ТКС «Greenville».

У межах зустрічі очільник області подякував підприємцям за активну позицію та виділені кошти на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

«Львівський бізнес виявив дієву соціальну відповідальність та стійку громадянську позицію. Цінно, що підприємці долучаються до протидії коронавірусу на Львівщині», – підкреслив голова облдержадміністрації.

На зустрічі з представникам львівського бізнесу обговорили процес ефективної співпраці, актуальні потреби лікарень та області.

«Лише ефективна співпраця різних галузей та підтримка дозволить зберегти життя українців», –  додав Максим Козицький.