Максим Козицький привітав медиків швидкої із професійним святом

Сьогодні, у День працівників швидкої допомоги, хочеться вкотре подякувати нашим медикам за їхню щоденну нелегку працю.

Вони для нас – Герої, адже щодня стоять на захисті ще одного невидимого фронту та роблять усе, що у їхніх силах, аби врятувати та зберегти найцінніше – людські життя.

Вони першими приймають на себе усі удари пандемії!

Наше завдання забезпечити їм надійний тил – бути уважними до власного здоров`я та дотримуватись карантину.

Дорогі лікарі, від себе особисто хочу побажати міцного здоров’я Вам та Вашим сім’ям, затишку та благополуччя. Нехай береже Вас Господь!

Максим Козицький