Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Максим Козицький долучився до Всеукраїнської акції із встановлення рекорду України «Мільйон дерев за добу»

Сьогодні, 17 жовтня, по всій території держави відбувається акція із висадження 1 мільйона дерев у межах глобального екологічного проєкту «Озеленення України». Таким чином, організатори та учасники акції хочуть не лише покращити стан навколишнього середовища, але й встановити рекорд України з найбільш масового висадження дерев за 24 години.

Однією з головних локацій стала Львівщина. Зокрема, тут висаджували дерева у Свірзькому лісництві Бібрського лісгоспу, що на Перемишлянщині. Підтримав ініціативу та власноруч долучився до її реалізації голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Тут сьогодні з’явиться 3,5 тисячі нових дерев. Приємно, що використовуємо саджанці, вирощені у «Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі». Тут впроваджують сучасні європейські технології, тож рослини дуже якісні. Обов’язково навідаємося до Свірзького лісництва через кілька років. Подивимося, як підросли наші дерева», – поділився враженнями очільник області.

Також серед учасників – голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, представники громадськості, Громадської ради при Львівському ОУЛМГ, учні Львівської Академії фехтування, ветерани галузі. Загалом на Львівщині на 46 локаціях загальною площею майже 47 га лісівники з учасниками акції сьогодні планують висадити понад 211 тисяч дерев.

Організатором учасників на Львівщині, які спільно з лісівниками виявили бажання садити дерева в рамках реалізації проєкту «Озеленення України», стала громадська організація «Добро.Дій». До загальноукраїнської екологічної ініціативи приєдналась майже тисяча учасників. Зазначимо, що упродовж дня акції з посадки дерев проходитимуть по всій Україні у різній формі. Це і висадження лісосмуг, заліснення на зрубах та закладання алей, парків і індивідуальні висадження на прибудинкових територіях. Лісівники забезпечать учасників сіянцями та саджанцями, інвентарем, а також проведуть інструктажі з технології виконання робіт з садіння лісових культур. До акції «Озеленення України» приєднається понад 50 тисяч волонтерів.

Додамо, що акцію «Мільйон дерев за добу» проводять в межах підписаного Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво, щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи із висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України».

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485