Максим Козицький дякує мешканцям області за підтримку у боротьбі з COVID-19

Під час карантину діти Львівщини активно підтримують тих, хто причетний до боротьби з коронавірусом.

Відтак очільник області Максим Козицький отримав малюнок 5-річного Максима Будзівула, арт-гурток “ПАЛІТРА”, Золочівський ЦДЮТ.

Цей малюнок надіслала Галина Гевко зі словами підтримки: «Нехай бодай трішки цей малюнок подарує вам радість і позитив, натхнення для плідної праці на благо нашої Львівщини та рідної України!»

Очільник області наголосив, що у такій складній ситуації, яка зараз є в Україні дуже важливо підтримувати медиків, працівників інших сфер, які забезпечують життєдіяльність області.

«Дякую Максиму за чудовий малюнок та усім за підтримку. Будьте здорові і залишайтеся вдома! Пам‘ятаймо, дотримуючись карантину – ми збережемо не одне життя», – дадає Максим Козицький.