Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

«Маємо максимально використовувати потенціал наших баз олімпійської підготовки», – Юрій Холод

Сьогодні відбулась робоча зустріч фахівців Управління фізичної культури та спорту з профільним заступником голови Львівської ОДА Юрієм Холодом.

Юрій Холод ознайомився з напрямами роботи Управління, робочими планами на рік. Також обговорили хід виконання Комплексної програми Львівщини розвитку фізичної культури та спорту до 2021 року.

Впродовж наради обговорили актуальні питання розвитку фізичної культури та спорту на Львівщині, зокрема окреслили план робочої зустрічі з керівниками баз олімпійської підготовки.

«Ставимо перед собою амбітну мету щодо максимального використання потенціалу баз олімпійської підготовки, які є на Львівщині. Вже незабаром проведемо зустріч з їх керівниками та обговоримо стратегію роботи на найближчий час», – зазначив Юрій Холод.

Як наголосив начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім‘як, якісна та налагоджена робота баз олімпійської підготовки сьогодні як ніколи важлива.

«Ми розуміємо, що оскільки через пандемію Олімпіада відбудеться у 2021 році, то маємо цей рік використати максимально продуктивно, наші спортсмени вибороли 8 олімпійських ліцензій, тепер треба продемонструвати достойний результат на Олімпіаді», – зазначив Роман Хім‘як.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485