Львівській національній філармонії присвоєно ім’я Мирослава Скорика

Сьогодні, 29 вересня, на сесії Львівської обласної ради було прийнято рішення про присвоєння комунальному закладу Львівської обласної ради «Львівська національна філармонія» імені Мирослава Скорика.

Ініціативу присвоєння філармонії імені Мирослава Скорика проявили Львівська обласна державна адміністрація спільно з Львівською національною філармонією, заручившись підтримкою дружини та доньки Маестро.

Довідково:

Мирослав Михайлович Скорик – видатний композитор і музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат премії ім. Т. Г. Шевченка, багаторічний художній керівник Київської опери. Нагадаємо, що 1 червня 2020 року на 82-му році життя Мирослав Скорик відійшов у вічність.