Львівські спортсмени зі стендової стрільби вибороли золото на національному турнірі

Переможцем Кубку України – “Кубок Галичини” зі стендової стрільби у вправі круглий стенд став львів’янин Андрій Кобзарук. У стрільбі серед жінок на траншейному стенді Надія Булгакова стала володаркою Кубку України.

Обидва спортсмени – вихованці Львівської школи вищої спортивної майстерності та Центру олімпійської підготовки.

Про це інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

«Стендова стрільба є однією з найстарших олімпійських дисциплін. Те, що спортсмени Львівщини завжди повертаються з національних змагань в статусі переможців, свідчить про високу фаховість тренерів нашої області. А наявність стрільбища дозволяє проводити якісні змагання та збирати найкращих спортсменів на турніри і на Львівщині», – зазначив керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Зауважимо, змагання відбулись на базі стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності, що на Кортумовій горі.

Участь у них взяли понад півсотні спортсменів з різних куточків України.