Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Львівські футболісти подбали про ветеранів спорту на карантині

У період карантину близько півсотні футбольних ветеранів Львівщини та їхні родичі отримали продуктові набори, засоби індивідуального захисту і гігієни. Реалізація такої ініціативи стала можливою завдяки особистій участі очільника Львівської асоціації футболу Олександра Шевченка.

Серед тих, хто отримав пакунки, екс-футболісти, тренери, спостерігачі арбітражу, спортивні історики.

«Насправді тішить, що це не поодинока ініціатива. Приємно, що наші спортсмени пам‘ятають про своїх старших по цеху колег», – зазначає начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Напередодні, у п‘ятницю, до потребуючих з допомогою навідався також чемпіон Європейських і Світових ігор, багаторазовий призер етапів Прем’єр-ліги та Серії А Станіслав Горуна.

«Пропоную кожному, хто має бажання і фінансову можливість, привезти пакет із продуктами кільком знайомим пенсіонерам чи сім’ям, в яких батьки в цей складний час без роботи. Це не челендж і не розвага. Просто подумайте про людей, які живуть у вашому будинку, на вашій вулиці, про бабусь і дідусів, про своїх вчителів, зателефонуйте і запитайте, що їм зараз потрібно. Купіть і привезіть», – закликає Станіслав Горуна.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485