Львівське училище фізичної культури отримає сучасний спортивний майданчик

В рамках проєкту «Велике будівництво» проводиться реконструкція з влаштуванням мультифункціонального майданчика з тентовим накриттям для занять ігровими видами спорту на базі комунального закладу ЛОР «Львівське училище фізичної культури».

Реконструкція цього об’єкта розпочалась у 2019 році, того ж року профінансовано 2 млн. 762 тис. грн. Цього року затверджено фінансування в обсязі 4 млн. грн. Загальна вартість будівництва становить 8 020,6 тис грн..

У рамках реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини цьогоріч на Львівщині планують спорудити 18 спортивних майданчиків, з них 13 зі штучним та 5 з наливним покриттям.

Впродовж 2019 року на території Львівщини облаштували 89 спортивних майданчиків. З них 25 – зі штучним покриттям, 4 – з наливним покриттям та 60 – з тренажерним обладнанням.