Львівська ОДА запрошує до співпраці туристичні компанії

В Україні оголосили про  послаблення карантину. А це означає, що не за горами початок туристичного сезону. Щоб перезапуск був менш стресовим,  управління туризму та курортів Львівської ОДА готове ділитися інформацією і максимально співпрацювати та допомагати туристичним компаніям.

«Для нас важлива постійна та вчасна комунікація із туристичними компаніями, щоб інформувати їх про оперативні новини і можливості, а також отримувати зворотній зв’язок. Тому у цей непростий час запрошуємо спільно працювати над проектами розвитку, щоб збільшити туристичні потоки і прибутки. Ми готові взаємодіяти з усіма учасниками туристичного ринку, впроваджувати цікаві ідеї, а також спільно вирішувати проблемні питання», – зазначає та запрошує до співпраці Наталя Табака, начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА.

Для знайомства та пропозицій необхідно заповнити форму за посиланням.

Принагідно інформуємо, що в управлінні туризму та курортів облдержадміністрації працюють на запуском ще одного каналу комунікації з бізнесом. Відтак, зараз триває збір та опрацювання даних. Про початок його роботи повідомлять додатково.