Львівська ОДА закликає мешканців Львівщини зустріти Великдень вдомa

Львівська обласна державна адміністрація спільно з духівництвом, лікарями, правоохоронцями вкотре закликає мешканців області дотримуватися карантину та залишатися вдома у період Великодніх свят.

“Попереду велике свято для кожного українця – Великдень! Створіть храм у себе вдома, помоліться до Бога в серці, розділіть Великодній сніданок з рідними, послухайте богослужіння онлайн та подбайте про здоров`я близьких. Життя – найбільша цінність і зараз, як ніколи, важливо його зберегти. Залишайтеся вдома!” – наголошує очільник Львівської ОДА Максим Козицький.