Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Львівська ОДА відсудила у підрядника, який мав збудувати медамбулаторію, понад півтора мільйона гривень

Сьогодні господарський Львівської області задовольнив позов управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації та постановив стягнути невикористаний аванс з підрядної організації ТзОВ «Будкомінвестиція». Остання мала збудувати сільську медамбулаторію у селі Соколівка Буського (тепер – Червоноградського) району.

«За рішенням суду, підрядник повинен повернути 1 мільйон 562 тисячі гривень невикористаного авансу та 211 тисяч гривень пені. Ця амбулаторія – одна з 43-х, які ми будуємо в межах програми «Доступна медицина». І також вона – одна з десяти, де торік мені, на жаль, довелося прийняти жорстке рішення і розірвати угоди з виконавцями робіт. Адже тендер на будівництво був проведений вкінці 2018-го року, а роботи виконані не були. Таких проблемних об’єктів був десяток. Нам йдеться не просто добудувати амбулаторії для людей, ми маємо доказати, хто правий і повернути гроші», – каже профільний заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Після рішення суду управління капітального будівництва ЛОДА зможе переоголосити тендер та обрати іншого підрядника, який добудує медзаклад у Соколівці. Загальна очікувана вартість виконання робіт за проєктом наприкінці 2018 року становила 7 мільйонів 647 тисяч гривень. Відповідно до угоди, ТзОВ «Будкомінвестиція» зобов’язувалося виконати роботи до кінця 2019 року за 7 мільйонів 627 тисяч гривень, з яких отримало 1 мільйон 562 тисячі гривень авансу.

«Наразі на Львівщині у межах програми «Доступна медицина» завершено будівництво 22 сільських медамбулаторій. Більшість із другого десятка плануємо здати в експлуатацію до кінця року. Не все так швидко, як би того хотілося, бо тривають суди з недобросовісними підрядниками, а також не всі місцеві ради змогли співфінансувати будівництво, як того вимагає державна програма. Найближчим часом завершуємо роботи в амбулаторіях сіл Родатичі та Суховоля Львівського району, Волиця та Волсвин Червоноградського району», – каже Павло Терех, т.в.о. керівника управління капітального будівництва Львівської ОДА.

Нагадаємо, для кожної з 43-х сільських амбулаторій, які будують у межах програми «Доступна медицина», закупили службовий автомобіль Renault Duster. А нещодавно, з ініціативи заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода,  Міністерство регіонального розвитку України та Міністерство охорони здоров’я України дозволили зекономлені кошти медичної субвенції –  17 мільйонів 350 тисяч гривень –  перескерувати на добудову і ремонт ще дев’яти сільських медзакладів в області. Ці гроші вдалося зекономити при будівництві амбулаторій та закупівлі 269 службових автомобілів Renault Duster.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485