Львівська ОДА допомогла повернутися в Україну 141-й дитині

За сприяння Львівської обласної державної адміністрації організовано повернення в Україну 141-ї дитини.

Усі вони є громадянами України та навчаються у повіті Члухів (Республіка Польща).

Облдержадміністрація забезпечила перетин кордону, супровід представника служби у справах дітей по дорозі від КПП «Корчова-Краковець».

Захід організувала служба у справах дітей облдержадміністраці спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, управління транспорту та зв’язку.

Зазначимо, що діти родом з Київської, Одеської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Житомирської, Харківської та інших областей України.