Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Львівська обласна клінічна лікарня лікує від ковіду найбільш важких пацієнтів

Львівська обласна клінічна лікарня один із закладів області, який приймає хворих на коронавірус. Сьогодні у медзакладі 28 хворих, з них – 2 у реанімаційному відділенні.

Координатор ковідного відділення Омелян Синенький розповів: більшість пацієнтів – у важкому стані, адже лікарня є особливим закладом з-поміж ковідних. Сюди приймають людей зі складними патологіями та після хірургічних втручань.

«Ми беремо пацієнтів, які є на замісній нирковій терапії – це особлива категорія пацієнтів. Також це післяопераційні хворі судинної хірургії. Окрім цього, люди після кардіохірургічних втручань в тому числі із кардіоцентру»,-  зазначив медик.

Сьогодні у медзакладі немає пацієнтів на штучній вентиляції легень, хоча за минулий місяць таких хворих було 16. Омелян Синенький розповів, що здебільшого їх пацієнти перебували на неінвазивній вентиляції, в цьому випадку майже всі хворі одужують.

Лікарня має 30 кисневих точок, медики використовують кисневі концентратори, кисень пацієнти отримують безперебійно.  Допомогу ковідним хворим надає 5 медичних бригад. В одній бригаді працює 12 людей.

Загалом медзаклад розрахований на 50 ліжкомісць. Також готують необхідні документи для розширення ліжкової мережі.

Додамо, що загалом в стаціонарах області станом на ранок перебуває 1744 хворих на коронавірус, з них 140 пацієнтів лікують у реанімаційних відділеннях, 35 – на ШВЛ. За увесь час COVID підтверджено у 46891 особи. Померло 1255 людей. Одужали від коронавірусної інфекції – 29888 осіб.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485