Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Львівщині під силу робити щодня 4 тисячі тестувань

За минулу добу в області провели більше 1600 ПЛР-тестувань та понад півтори тисячі досліджень методом імуноферментного аналізу. У холодильниках Лабораторного центру зразків не залишилось і затримок із тестуваннями нема.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

«Максимальні потужності при взаємодії  всіх лабораторій, в тому числі приватних –  понад 2 тисячі методом ПЛР і стільки ж методом ІФА», – зазначив керівник департаменту.

За його словами впродовж останніх двох тижнів медики фіксують негативні тенденції щодо госпіталізації хворих, їх кількість зростає, а перебіг хвороби стає дедалі складнішим.

«Станом на ранок 1297 пацієнтів перебуває на стаціонарному лікуванні. Пацієнти поступають важкі, із складними формами вірусно-бактеріальних пневмоній. Щоденна кількість тих, які потребують госпіталізації, коливається в межах 130 осіб. Завантаженість ліжок другу добу перевищує 50%. Тому тенденції є тривожними. Але говорити про брак ліжок із кисневою підтримкою передчасно. Ситуація напружена, але контрольована, попри те, що має ознаки погіршення», – акцентував Орест Чемерис.

Також щодня зростає кількість виїздів бригад швидкої допомоги до осіб з підозрою на Covid-19. За попередню добу було майже 60 викликів. Тому медики вкотре закликаю дотримуватись карантину та не нехтувати засобами індивідуального захисту.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485