Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Львівщина випереджає графік охоплення дітей позашкільною освітою

.IMG_4312

21 листопада, під час прес-конференції заступник директора департаменту освіти та науки Роман Бабій розповів про перші результати забезпечення в області збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

Як повідомлялось під час прес-конференції, одним із основних завдань позашкільної освіти є розвиток творчих здібностей дітей. Позашкільні навчальні заклади функціонують не тільки в системі освіти, а і в системі культури та фізичної культури та спорту. В освіті нині функціонує 124 позашкільні навчальні заклади, в системі культури – 76, а система фізичного виховання охоплює 54 навчальні заклади.

alt

«Відповідно до соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» перед нами поставлено 2 основні завдання. Зокрема це розширення мережі позашкільних навчальних закладів та доведення кількості дітей, охоплених позашкільною освітою, до показника 70 %. На Львівщині сьогодні позашкільною освітою охоплено 80,4% дітей, а це близько 202 тис дітей», – поінформував Роман Бабій.

За словами заступника директора департаменту освіти та науки, важливим досягненням є те, що Львівщина займає 4 місце серед областей України за результатами 3-го етапу всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Окрім цього Роман Бабій завважив, що Львівщина, за результатами всеукраїнських олімпіад, займає перші сходинки.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485