Львівщина – серед областей з максимальним рівнем інвестиційної ефективності

За результатами оновлення рейтингу інвестиційної ефективності областей, що проводить агентство «Євро-рейтинг», Львівська область розмістилась на рівні ineА, що відповідає рівню «максимальний».

Оновлення здійснено за даними 4-го кварталу 2019 р. Бальна оцінка інвестиційної ефективності області становить 201 бал. Зазначимо, що оцінка за минулий квартал склала 194 бали.

Це 4 результат серед 22 областей України (без Донецької і Луганської).

Звертаємо увагу, що додалася оцінка за підсумками 12 місяців. Відтак, Львівщина посіла також 4 місце.

З метою оцінки інвестиційної ефективності досліджено динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в регіоні так і соціально-економічний ефект від залучених коштів.

З більш детальною інформацією щодо методології рейтингових досліджень та рейтинговою оцінкою інвестиційної ефективності обласних центрів можна ознайомитися на сайті рейтингового агентства за посиланням.

Нагадаємо, що рейтинг інвестиційної ефективності областей є щоквартальним. Найближче оновлення буде здійснено у червні 2020 р.