Львівщина – серед лідерів рейтингу інвестиційної ефективності областей

За результатами оновлення рейтингу інвестиційної ефективності областей, що проводить агентство «Євро-рейтинг», Львівська область розмістилась на рівні ineВ, що відповідає рівню «високий».

Оновлення здійснено за даними 3-го кварталу 2019 р. Бальна оцінка інвестиційної ефективності області становить 194 бали.

Це 5 результат серед 22 областей України (без Донецької і Луганської).

Звертаємо увагу, що додалася оцінка за підсумками 12 місяців. Відтак, Львівщина посіла 4 місце.

З метою оцінки інвестиційної ефективності досліджено динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в регіоні так і соціально-економічний ефект від залучених коштів.

З більш детальною інформацією щодо методології рейтингових досліджень та рейтинговою оцінкою інвестиційної ефективності обласних центрів можна ознайомитися на сайті рейтингового агентства за посиланням.

Нагадаємо, що рейтинг інвестиційної ефективності областей є щоквартальним. Найближче оновлення буде здійснено у березні 2020 р.