Львівщина отримала тести для виявлення коронавірусу

Перша партія тестів, яка закриває першочергові потреби, прибула літаком. В найближчі дні очікуються додаткові поставки.

Тести передадуть Львівському обласному лабораторному центру та у медичні установи.

«Ми готові до будь-якого розвитку подій, область активно забезпечується апаратами ШВЛ, тестами, костюмами захисту, масками. Наш пріоритет – люди, їх здоров’я і життя, тому зараз усі сили Львівщини акумульовані для спільної мети – оперативного реагування на поширення вірусу в регіоні та протидію світовій пандемії», – наголосив голова ЛОДА Максим Козицький.

Нагадаємо, сьогодні вночі літак Збройних сил України Іл-76 доправив в аеропорт «Бориспіль» (Київ) з китайського Гуанчжоу партію тестів для виявлення коронавірусної інфекції.