Львівщина отримала два мільйони гривень на виплату допомоги дітям-сиротам

У грудні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Про це повідомили у службі в справах дітей Львівської ОДА.

Кошти виплатили батькам-вихователям, прийомним батькам і патронатним вихователям за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних та патронатних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» у сумі 2 млн 288 тис грн.

Як повідомив начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис, отримані кошти скерували з обласного міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням.

Загалом від початку року виплатили таку соціальну допомогу в сумі 25 млн 85 тис грн.