Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Львівщина отримала додатковий транш субвенції для надання пільг з послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг

.4

 

За підсумками  робочих зустрічей  голови обласної державної адміністрації Олега Сала у Кабінеті  Міністрів України та центральних органах виконавчої влади, Міністерством фінансів України 20 листопада Львівщині додатково перераховано 6,0 млн.грн.  субвенції з державного бюджету на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Дані кошти передані місцевим бюджетам для спрямування за призначенням.

Зокрема, бюджету міста Львова спрямовано субвенцію в сумі 3,7 млн.грн., що дасть можливість врегулювати ситуацію з пільгового перевезення пасажирів в міському електротранспорті та погасити заборгованість з виплати заробітної плати перед працівниками ЛКП “Львівелектротранс”.

Зазначимо, з початку року місцеві бюджети отримали коштів субвенції на цю мету в сумі 72,6 млн.грн. або 82,7 % до річних призначень, що дозволило в повному обсязі погасити заборгованість з пільг та компенсацій за 9 місяців 2013 року.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485