Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Львівщина інвестувала майже 6 млн гривень у розвиток туристичної інфраструктури Сколівських Бескид

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» увійшов до списку туристичних магнітів України. Відтак, на найближчі 3 роки стоїть завдання створити успішний туристичний продукт в національному природному парку задля збільшення туристичних потоків внутрішнього та на перспективу в’їзного туризму.

Цьогоріч Львівська область інвестувала близько 6 млн грн у розвиток туристичної інфраструктури та промоцію у Національному природному парку «Сколівські Бескиди».

Фінансовий ресурс на розвиток парку залучили з обласного бюджету та Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 – це кошти міжнародної технічної допомоги.

«Серед успішних проєктів слід виокремити проєкт «Проведення спеціальних заходів розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного та екологічного туризму з метою запобігання пошкодженню природних комплексів НПП «Сколівські Бескиди», завдяки якому вдалось розробити якісні картосхеми, які стануть в нагоді кожному мандрівнику, облаштування мостів та переходів через болотянисті місцини.» – розповіла керівниця управління туризму на курортів Львівської ОДА Наталія Табака. 

Окрім того, у листопаді завершаться роботи із ознакування 122 км шляхів активного туризму – це понад 20 шляхів популярних маршрутів, які відвідують в сезон понад 600 тисяч туристів

Як зазначають в управлінні туризму та курортів облдержадмігістрації, серед туристів популярними локаціями у НПП «Сколівські Бескиди» є Державний історико-культурний заповідник «Тустань», водоспад на річці Кам’янка та озеро Журавлине, найвищі вершини парку г. Парашка та Лопата, водоспад Гуркало та рекреаційна зона урочище Павлів Потік.

Так, станом на 1 жовтня 2020 року, відвідувачам рекреаційної зони біля водоспаду Кам’янка надали платних послуг на суму 570 650 грн.

«Приємно спостерігати, як місцеве населення активізувалось у наданні супутніх туристичних послуг для туристів. Це сприяє розвитку економіки у громадах, створюється додаткова зайнятість для місцевого населення, відтак наповнюються сімейні бюджети та місцеві від сплати податків суб’єктами господарювання» – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Христина Дмитрик

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485