Любов Дунець провели нараду щодо підготовки проєктів на конкурс секторальної підтримки

Сьогодні, 16 вересня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Любов Дунець за участю начальника відділу культури, молоді та спорту Ольги Калиновської та заступника директора ЖРДЦОВТ «Росинка» Олексія Сопілка відбулася нарада з питань написання проектів секторальної підтримки ЄС. На нараді розглянуто основні ідеї для написання проектів секторальної підтримки ЄС. Важливим аспектом визначено туристичну галузь.

Любов Дунець наголосила на якісній підготовці проєкту «секторальної підтримки». Адже однією з вимог грантодавців – є заповнення логічної матриці проєкту, яка допомагає скласти якісну проєктну заявку та в подальшому успішно реалізувати заявку. Але при цьому заповнення цієї матриці вимагає додаткових вмінь та навичок з проєктного менеджменту.