Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Лісівників району привітали з професійним святом

День працівника лісу — професійне свято працівників лісового господарства, лісової деревообробної промисловості України. Відзначають його щорічно у третю неділю вересня. Напередодні відзначили представників галузі й Жовківщини.

Сьогодні, 18 вересня, голова Жовківської РДА Роман Черніховський спільно з заступником голови Жовківської районної ради Аллою Жук найщирішими словами подяки привітали головних лісівників Жовківщини.

У своєму вітальному слові очільник району високо оцінив нелегку працю працівників лісового господарства Жовківщини. Побажав їм плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, а також міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі та добробуту.

З нагоди професійного свята та за сумлінну працю в галузі лісового господарства кращим працівникам лісівничої справи Роман Черніховський та заступник голови райради Алла Жук вручили  грамоти районної державної адміністрації та районної ради. Нехай ваші серця наповняться гордістю за десятки гектарів створених вашими руками лісових насаджень та вдячністю  майбутніх поколінь.

З святом дорогі лісівники!

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485