Лісівників району привітали з професійним святом

День працівника лісу — професійне свято працівників лісового господарства, лісової деревообробної промисловості України. Відзначають його щорічно у третю неділю вересня. Напередодні відзначили представників галузі й Жовківщини.

Сьогодні, 18 вересня, голова Жовківської РДА Роман Черніховський спільно з заступником голови Жовківської районної ради Аллою Жук найщирішими словами подяки привітали головних лісівників Жовківщини.

У своєму вітальному слові очільник району високо оцінив нелегку працю працівників лісового господарства Жовківщини. Побажав їм плідної роботи на ниві вирощування, збереження та примноження лісових багатств, а також міцного здоров’я, оптимізму, щедрої долі та добробуту.

З нагоди професійного свята та за сумлінну працю в галузі лісового господарства кращим працівникам лісівничої справи Роман Черніховський та заступник голови райради Алла Жук вручили  грамоти районної державної адміністрації та районної ради. Нехай ваші серця наповняться гордістю за десятки гектарів створених вашими руками лісових насаджень та вдячністю  майбутніх поколінь.

З святом дорогі лісівники!