Лікарі чотирьох медичних закладів області, які борються із коронавірусом, отримали благодійну допомогу

Сьогодні, 22 травня, чотири медичні заклади Львівщини, які перебувають на передовій боротьби із короновірусною інфекцією, отримали допомогу від благодійників.

Воду для медиків передала компанія Моршинська.

«Ми вдячні, що є люди, які розуміють в якій ситуації сьогодні перебувають медики, вони – на передовій, ризикуючи  власним здоров’ям та наражаючи себе на небезпеку. Ми раді, що меценати, благодійники це бачать та цінують, за що їм велика дяка»,-  зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Благодійну допомогу отримали Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня, Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр та Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю. Липи. На кожен заклад скерували по 300 літрів води.

«Ця допомога є дуже вагома, оскільки ми користуємось водою, яку нам дають благодійники і інші організації вже давно. Цю воду ми використовуємо і для пацієнтів і для медичного персоналу. Оскільки, якщо провести 6 годин у захисному костюмі, зневоднення наступає само собою і потрібно поповнювати запаси рідини, електролітів і мікроелементів»,-  зазначив заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник.

Нагадаємо, що за попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізовано 53 особи, скеровано на самоізоляцію 25 осіб. Знаходяться в стаціонарах 404 хворих.