Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

«Соціальні послуги та допомоги – це ще один крок на шляху подолання бідності. Державні соціальні допомоги та виплати – це та реальна підтримка потребуючим громадянам», – голова РДА

.PA179181

17 жовтня з нагоди Міжнародного дня боротьби із бідністю у Жовківському територіальному центрі по обслуговуванню одиноких громадян (директор Людмила Залужна) проведено круглий стіл «Державні соціальні послуги та допомоги – один із шляхів подолання бідності».

PA179169

Відкриваючи засідання круглого столу, голова Жовківської райдержадміністрації Степан Ціолковський сказав: «17 жовтня  міжнародна спільнота відзначає день боротьби з бідністю. Генеральна Асамблея ООН 22 грудня 1992 року оголосила його Міжнародним днем .

Його мета – це підвищення усвідомлення необхідності боротися за ліквідацію бідності та злиднів в усіх країнах, особливо тих, які розвиваються. Це питання залишається актуальним і для нашої країни і не лише 17 жовтня, а й решту днів щорічно.

Cвобода від бідності – це не тільки права людини, а насамперед – обов’язок держави. А тому Міжнародний день боротьби з бідністю – добра нагода активізувати зусилля органів влади, бізнесу, всього суспільства для подолання цього ганебного явища.

Всі ми розуміємо, що  благодійні акції та грошові субсидії не здатні у повній мірі допомогти тим, чий спосіб життя можна назвати одним, але ємним словом – злидні. Тільки змінивши їх життя, можна добитися результату. Адже дуже багато хто просто не можуть працювати, не можуть навчатися, не можуть отримувати медичне обслуговування за цілою низкою причин.

Саме соціальні послуги та допомоги – це ще один крок на шляху подолання бідності. Державні соціальні допомоги та виплати – це та реальна підтримка потребуючих громадян.  Соціальні служби покликані дбати і про людей похилого віку і про дітей та сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах.  Основне із завдань, яке стоїть перед сферою соціальних послуг – є перехід до адресної допомоги.

Соціальні ініціативи Президента України  Віктора Януковича, спрямовані на викорінення бідності в Україні та підтримку соціально незахищених верств населення,  саме реалізація цих завдань у нашому районі покладена на плечі влади, в цьому напрямку ми повинні працювати усі спільно, щоб забезпечити нашим громадянам гідні зарплати та місце праці, гідні пенсії, соціальний захист та увагу незахищеним верствам населення – дітям сиротам, інвалідам та людям з особливими потребами».

Голова РДА поспілкувався із працівниками територіального центру, які поділилися з ним бачення подальшого вдосконалення роботи з одинокими громадянами, яких вони обслуговують. Також, Степан Ціолковський вислухав громадян, що на той час відвідали територіальний центр, котрі схвально відгукнулися про його роботу. Відвідувачі мали змогу висловити голові райдержадміністрації свої прохання щодо тих чи інших проблем, які їх турбують.

PA179185

На порядку денному круглого столу «Державні соціальні послуги та допомоги – один із шляхів подолання бідності» розглянуто такі питання: Державні соціальні допомоги та виплати – реальна підтримка потребуючих громадян. Надання соціальних послуг громадян похилого віку – запорука їх безпечного життя. Робота центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах – проблеми та шляхи подолання.

З вищенаведених питань доповіли:  заступник начальника управління соціального захисту РДА Ігор Волохач, директор територіального центру по обслуговуванню одиноких громадян Людмила Залужна, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віра Кожушко. 

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485