Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

«Вдосконалення роботи соціальних служб повинно бути спрямоване на все більш ширше охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення», – Степан Ціолковський

PA179158

.17 жовтня голова РДА Степан Ціолковський відвідав Жовківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Голова РДА ознайомився із умовами праці соціальних працівників. Директор РЦСССДМ Віра Кожушко ознайомила голову райдержадміністрації з фахівцями центру та проінформувала про їхні функціональні обов’язки, про надання соціальної підтримки та допомоги сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах, дітям – сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування.

Також В. Кожушко висвітлила роботу Центру, що спрямована на подолання негативних явищ суспільства та впливу його на дітей, підлітків та молодь, зокрема вона зазначила, що соціальні працівники Центру активно співпрацюють із освітянами шкіл, інтернатів та батьківськими комітетами. Одним з напрямків роботи Центру є виявлення кризових сімей та вчасне надання психологічної допомоги.

PA179161

Голова райдержадміністрації, звертаючись до працівників Центру, наголосив: «Вдосконалення роботи соціальних служб повинно бути спрямоване на все більш ширше охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення,  якими є діти з проблемних родин, діти – сироти та діти позбавлені батьківського піклування. Саме таке завдання стоїть перед владою спрямоване на виконання соціальної ініціативи Президента України «Діти – майбутнє України». Степан Ціолковський побажав працівникам Центру не зупинятися на досягнутому адже вони виконують відповідальну та вкрай необхідну роботу, яку належно оцінять, ті – кому вони допомагають у вирішенні конкретних життєвих проблем».

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485