Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Обговорено програму «Розвиток позашкільних навчальних закладів Жовківського району на період до 2017 року»

.DSC08801

21 листопада у першого заступника голови РДА Тараса Перейми відбулася презентаціїя програми «Розвиток позашкільних навчальних закладів Жовківського району на період до 2017 року».

Були присутні: керівник апарату РДА Людмила Бобель, заступник керівника управління освіти, молоді та спорту Ігор Тимощук, директор Жовківського районного дитячо-юнацького центру творчості Ірина Чурій, заступник начальника служби у справах дітей РДА Наталія Тимощук та керівники відділів.

DSC08795

І. Чурій презентувала слайд-шоу про роботу центру творчості та розповіла про свою участь у Всеукраїнському форумі позашкільників, який відбувся у Києві.

Обговорено програму «Розвиток позашкільних навчальних закладів Жовківського району на період до 2017 року» та підсумовано заходи, які проводилися у 2013 році в рамках Року дитячої творчості.

І. Чурій озвучила ідею про створення позашкільного пересувного навчального закладу, у якому також би працював психолог.

DSC08797

Резюмуючи результати обговорення Тарас Перейма сказав: “Ми повинні привернути уваги широкої громадськості, організацій та державних установ до питань, спрямованих на подальшу практичну реалізацію ініціатив Президента України з залучення дітей до занять у позашкільних закладах та розширення їх мережі.”

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485