Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

«Ми повинні успішно завершити рік та вже зараз спрогнозувати основні напрямки роботи на 2014 рік», – С. Ціолковський

.CAM01125

16 грудня голова РДА Степан Ціолковський провів апаратну нараду, на якій було підсумовано роботу апарату, управлінь відділів та структурних підрозділів, накреслено основні завдання по завершенню фінансового року та обговорено питання підготовки відповідних програм розвитку на 2014 рік.

Керівники управлінь відділів та структурних підрозділів доповіли про стан справ у очолюваних підрозділах, окреслили основні проблематичні питання які повинні бути вирішені до кінця року.

Зокрема, це стосувалося управління економічного розвитку і торгівлі (щодо коштів на ремонт доріг), фінансового управління (щодо виконання бюджету та проведення наради з міськими, сільськими, селищними головами за участі земагенства та районної ради), управління освіти, відділу культури, Жовківської ЦРЛ (щодо забезпечення виплати заробітної плати до кінця року),управління агропромислового розвитку (щодо аналізу та подання інформації по не витребуваних паях).

CAM01126

Керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів інформували про хід розроблення відповідних програм розвитку.

М. Скоропад доповіла про стан роботи над Програмою  соціально-економічного та культурного розвитку району на 2014 рік.

Голова РДА зазначив, що необхідно вчасно розробити програми та подати їх до Жовківської районної ради на розгляд та затвердження.

Степан Ціолковський дав відповідні доручення керівникам та зазначив, що ми повинні успішно завершити  рік та вже зараз спрогнозувати основні напрямки роботи на 2014 рік.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485