Кожна дитина повинна бути соціально захищеною та мати домівку, – Юрій Холод

Сьогодні, 3 вересня,  відбулось чергове засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

У межах наради присутні розглянули пропозиції для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, зокрема у Бродівському районі та Славській ОТГ.

Відтак, під час Комісії визначили три житлові об’єкти для 4 дітей: однієї дитини-сироти та трьох осіб з їх числа.

«Вартість житла, яке ми сьогодні розглянули, становить 1 мільйон 693 тисячі гривень. Це кошти з обласного бюджету у сумі 982 тисяч гривень, а також у нас є співфінансування з місцевих бюджетів – 711 тисяч гривень.  Важливо, щоб діти були соціально захищеними та мали свою домівку. З боку облдержадміністрації ми контролюватимемо процес закупівлі квартир. Житло має відповідати усім технічним нормам та бути комфортним для їхнього проживання», – зазначив Юрій Холод.

За словами начальника служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимира Лиса, упродовж цього тижня Комісія проінспектує житлові умови запропонованих помешкань та прийме відповідне рішення про придбання.