Коронавірус забрав ще три життя

За минулу добу у області зафіксовано ще три смерті пацієнтів із підтвердженим Covid-19.

Жінка, 1955 року народження, померла 25 червня. Позитивний результат тесту, що підтвердив коронавірус, отримали 26 червня. Пацієнтка проходила лікування в Турківський ЦРЛ. Згодом її перевели до Центру легеневого здоров’я.

Жінка, 1943 року народження, померла 28 червня. Позитивний результат тесту, що підтвердив коронавірус, отримали 28 червня. Пацієнтка була госпіталізована в Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню.

Жінка, 1950 року народження, померла 28 червня. Позитивний результат тесту, що підтвердив коронавірус, отримали 26 червня. Перебувала на ШВЛ. Була госпіталізована до Стрийської МЛ.

Львівська ОДА вист=ловлює щирі співчуття рідним та близьким.