Кілька порад, які допоможуть уникнути переохолодження та обмороження у таку погоду

Для посилення кровообігу рухайте руками, пальцями ніг. Водночас, уникайте перевтоми: коли ви втомлені, то втрачаєте тепло швидше.

Не торкайтесь металу (руками або язиком). Ви ризикуєте обморозити шкіру у місці контакту.

Не куріть. Нікотин погано впливає на стінки судин. Це збільшує ймовірність негативного впливу холоду.

Будьте обережні, якщо працюєте з бензином за мінусової температури: можливе обмороження, якщо бензин потрапить на шкіру. Тож використовуйте водонепроникні рукавички.

Уникайте далеких подорожей. Якщо відкласти поїздку неможливо, подбайте про теплі речі й термос з теплим напоєм (але в жодному разі не алкогольним) .

Також заправляйте повний бак і підтримуйте достатній рівень пального для можливості зігрітися обігрівачем у разі необхідності.

Подбайте, щоб ваш телефон був зарядженим. Це допоможе у разі необхідності зв’язатись зі службами порятунку.Стежте за прогнозом погоди. Одягайтеся тепло та без нагальної потреби не покидайте свої домівки.